Персональний компютер ARTLINE Gaming X69WHITE Windows 11 Home (X69WHITEv36Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14080957
132 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | Wi-Fi |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|документація|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек|Wi-Fi |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 4 x 120 мм RGB вентилятори |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN) 2.5Gb, 1 x USB 3.2 Type-C, 2 x Роз'єми для антен Wi-Fi, 3 x DisplayPort, 3 x Аудіороз'єми, 4 x USB 2.0, 6 x USB 3.2 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 470 x 205 x 480 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 132 379 ₴






