Персональний компютер ARTLINE Gaming X76 (X76v05)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14081127
106 349 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel B760. Колір: чорний. Кількість ядер: 12. Стан товару: Новий. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Кількість планок, шт: 4. Порти: 3 x аудіороз'єми. Кількість потоків: 20. Тип: системний блок. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C). Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Порти: вход для микрофона. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Сокет: s-1700. Порти: 1 x PS/2 порт для клавіатури/миші. Порти: вихід на навушники. Порти: 2 x USB 3.0 (Type-A). Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070. Додатково: система водяного охолодження. Розташування БЖ: нижнє. Тип пам'яті: DDR5. Частота пам'яті, МГц: 6000. Охолодження: 6 шт вентиляторів. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1a. Тип процесора: Intel Core i7-12700KF. Додатково: rGB-підсвітка. Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE. Вага, кг: 10. Форм-фактор: Midi Tower. Виробник GPU: AMD. Тип відеокарти: дискретна. Звуковий контролер: інтегрований. Порти: 2 x HDMI. Розміри, мм: 465 x 210 x 410. Порти: 1xdisplayport. Інтерфейс: M.2 NVME. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Максимальна частота, ГГц: 5.0. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Потужність БЖ, Вт: 750. Мережевий адаптер: 2.5GB. Мінімальна частота, ГГц: 3.6. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | rGB-підсвітка|блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|система водяного охолодження |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.6 |
| Охолодження | 6 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Розміри, мм | 465 x 210 x 410 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | Socket 1700 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-12700KF |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 106 349 ₴


