Персональний компютер ARTLINE Gaming X76 (X76v06)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14081137
107 829 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel B760. Колір: чорний. Кількість ядер: 16. Стан товару: Новий. Кількість потоків: 24. Виробник GPU: AMD. Порти: 2 x USB 3.0 (Type-A). Порти: 3 x аудіороз'єми. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C). Порти: вихід на навушники. Порти: вход для микрофона. Порти: 1 x PS/2. Звуковий контролер: інтегрований. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070. Розташування БЖ: нижнє. Частота пам'яті, МГц: 6000. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Форм-фактор: Midi Tower. Тип відеокарти: дискретна. Тип пам'яті: DDR5. Охолодження: 6 x 120 мм RGB LED вентиляторів. Максимальна частота, ГГц: 5.2. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Тип процесора: Intel Core i7-13700F. Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE. Додатково: документація. Додатково: кабель живлення. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Порти: 4 x DisplayPort. Порти: 3 x HDMI. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Вага, кг: 10. Мінімальна частота, ГГц: 2.1. Розміри, мм: 465 x 210 x 410. Тип: десктоп. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Потужність БЖ, Вт: 750. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Охолодження | 6 x 120 мм RGB LED вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE, 1 x PS/2, 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 2 x USB 3.0 (Type-A), 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 3 x HDMI, 3 x аудіороз'єми, 4 x DisplayPort, 4 x USB 2.0 (Type-A), вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Розміри, мм | 465 x 210 x 410 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-13700F |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 107 829 ₴



