Персональний компютер ARTLINE Gaming X76 Windows 11 Home (X76v05Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14081177
112 159 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | rGB-підсвітка|блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|документація|кабель живлення|корпус QUBE ORION|система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.6 |
| Охолодження | 1 x 120 мм RGB вентилятор (ззаду)|2 x 120 мм RGB вентилятори (зверху)|3 x 120 мм RGB вентилятори (знизу) |
| Порти | 1 x HDMI 2.1a, 1 x PS/2 (клавіатура/миша), 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet, 1 x usb 3.2 gen 1 type-c, 1xdisplayport, 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 2xusb 3.0, 3 x Audio jacks, 3 x DisplayPort 2.1, 3 x Аудіороз'єми, 4 x USB 2.0 (Type-A) |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 465 x 210 x 410 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Тип | Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-12700KF |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 112 159 ₴






