Персональний компютер ARTLINE Gaming X76WHITE (X76WHITEv04)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14081217
108 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Gold|бічна панель із загартованого скла|кнопка для перемикання режимів підсвічування вентиляторів|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.5 |
| Охолодження | 7 x 120 мм RGB вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI 2.1a, 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE, 1 x PS/2, 1 x usb 3.2 gen 1 type-c, 1xdisplayport, 2 x HDMI, 2 x usb 3.2 gen2, 2xusb 3.0, 3 x DisplayPort 2.1, 3 x Аудіо роз'єми (на задній панелі), 4 x USB 2.0, комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона |
| Розміри, мм | 480 x 205 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | Socket 1700 |
| Тип | десктоп, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i5-14600KF |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 108 099 ₴






