Персональний компютер ARTLINE Gaming X77 (X77v118)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14081337
132 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | rGB-підсвітка|блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|пиловий фільтр на верхній панелі|підсвічування |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Охолодження | 9 вентиляторів з RGB підсвічуванням|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ-45) 2.5GbE, 1 x PS/2 (комбінований), 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 1 x вихід на навушники, 1 x вхід для мікрофона, 1xdisplayport, 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 3 x DisplayPort 2.1a, 3 x Аудіороз'єми, 6 x USB 2.0 (Type-A) |
| Розміри, мм | 435 x 285 x 450 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | Socket 1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 132 379 ₴






