Персональний компютер ARTLINE Gaming X78 (X78v38)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14081507
115 179 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|вентилятори з RGB-підсвіткою|високопродуктивний ssd стандарту nvme|кабель живлення|система водяного охолодження процесора|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN) 2.5 Гбіт/с, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C (5 Гбіт/с), 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C (20 Гбіт/с), 3xdisplayport, 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с), аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 465 x 210 x 410 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Сікет | Socket 1851 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265F |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 115 179 ₴




