Адаптер живлення для телефона TRUST Maxo 65Вт, 2xUSB-C PD Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14092887
1 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: TRUST. Вихідна напруга, В: 15. Вихідна напруга, В: 9. Колір: чорний. Вихідна напруга, В: 5. Призначення: для телефона. Інтерфейс підключення: 2 x USB Type-C. Стан товару: Новий. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Призначення: для ноутбука. Вихідна напруга, В: 20. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Додатково: захист від перевантаження. Додатково: захист від перенапруги. Сумісність: Apple iPhone. Додатково: захист від короткого замикання. Тип: зарядний пристрій. Додатково: захист від перегріву. Матеріал корпусу: пластик. Розмір, мм: 66х29х64. Сумісність: портативні ігрові консолі. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Вихідна сила струму, А: 3. Сумарна потужність, Вт: 65. Сумісність: Apple iPad. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 65. Вага, г: 166. Сумісність: Samsung. Додатково: індикатор роботи. Живлення: мережа. Сумісність: універсальний. Сумісність: MacBook Pro.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 15 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 166 |
| Додатково | захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист від перегріву|захист від перенапруги|індикатор роботи |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір, мм | 66х29х64 |
| Сумісність | Apple iPad, Apple iPhone, MacBook Pro, Samsung, портативні ігрові консолі, універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 1 379 ₴





