Адаптер живлення для телефона Belkin 45Вт USB-С PD PPS White (WCA013KQWH)

-21%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14092997
1 399 ₴
1 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Belkin. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 15. Вихідна напруга, В: 5. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Технологія швидкого заряду: Power Delivery. Призначення: для планшета. Колір: білий. Призначення: для ноутбука. Вихідна напруга, В: 20. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Додатково: підтримка технології GaN. Сумісність: пристрої з USB-C. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1. Тип: зарядний пристрій. Вихідна сила струму, А: 2.25. Вихідна сила струму, А: 1.5. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 45. Вихідна сила струму, А: 3. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Вихідна сила струму, А: 2.5. Вихідна сила струму, А: 2. Сумарна потужність, Вт: 45. Живлення: мережа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belkin |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Сумісність | пристрої з USB-C |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 1 099 ₴



