Адаптер живлення для телефона XO L144 (EU) PD20W 1USB-A + 1USB-C Fast Charger White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114287
249 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: XO. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Технологія швидкого заряду: Power Delivery. Технологія швидкого заряду: Quick Charge. Призначення: для планшета. Призначення: для телефона. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Стан товару: Новий. Колір: білий. Вихідна напруга, В: 12. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 5. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Матеріал корпусу: пластик. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В, 50/60 Гц. Тип: зарядний пристрій. Вихідна сила струму, А: 2. Вихідна сила струму, А: 2.22. Вихідна сила струму, А: 3. Вихідна сила струму, А: 1.5. Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик. Сумісність: універсальний. Вихідна сила струму, А: 1.67. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 20. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Сумарна потужність, Вт: 20. Живлення: мережа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В, 50/60 Гц |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик, Пластик |
| Сумісність | універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 249 ₴




