Телевізор Bravis 43L7000Q Black 43

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114607
11 869 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Bravis. Підсвічування: Direct LED. Комунікації: Bluetooth. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): МРЕG-4. Співвідношення сторін: 16:9. Роз'єми: Ethernet (LAN). Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MP3. Роз'єми: 1 x композитний вхід. Тип матриці: QLED. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): JPEG. Роз'єми: 1 x антенний вхід rf. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T. Комунікації: Wi-Fi. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): AVI. Покриття: антивідблискове. Стан товару: Новий. Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S. Колір: чорний. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Роз'єми: 1 x цифровий аудіовихід (оптичний). Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MKV. Додаткові характеристики: телетекст. Частота розгортки панелі, Гц: 60. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): mka. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): BMG. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MOV. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): МРЕG-1. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): VР9. Технології поліпшення звучання: Dolby Atmos. Відтворення мультимедійних файлів: за допомогою Bluetooth. Кількість ядер процесора: 4. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): МРЕG-2. Технологія поліпшення динамічних сцен: Ultra Wide Color Gamut. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): H.265. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): JPG. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): H.264. Додаткові характеристики: таймер сну. Колір рамки: чорний. Контрастність: 1700: 1. Оснащення: кріплення на стіну (VESA). Оснащення: Game Mode. Країна реєстрації бренду: Україна. Оперативна пам'ять, ГБ: 2. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): FLAC. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): PNG. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): TS. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): ape. Комплектація: кабель живлення. Технології трансляції: Miracast. Діагональ, ": 43. Технології поліпшення звучання: DBX-TV. Додаткові характеристики: google play store. Додаткові характеристики: Low Blue Light. Роз'єми: 2 x USB-A. Наявність Smart TV: так. Технологія поліпшення динамічних сцен: Game Mode. Технологія поліпшення динамічних сцен: DI Film Mode. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MP4. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): aac. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): VС-1. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): GIF. Технології поліпшення звучання: Dolby Digital Plus. Технології поліпшення звучання: Sound Surround. Країна виробник: Китай. Стандарт HDR: Dolby Vision. Додаткові характеристики: вбудований браузер. Додаткові характеристики: MEMC. Додаткові характеристики: блокування від дітей. Технологія поліпшення динамічних сцен: Dolby Vision. Технологія поліпшення динамічних сцен: MPEG Noise Reduction. Способи управління: пульт ДК. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Аналоговий TV-тюнер: так. Час реакції, мс: 8. Стандарт HDR: HLG. Оснащення: ALLM. Відтворення мультимедійних файлів: за допомогою Wi-Fi. Технології трансляції: Chromecast. Процесор обробки зображення: ARM Cortex-A55. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): AV1. Кути огляду, °: 178° / 178. Роз'єми: CI-слот. Технології трансляції: Chromecast. Стандарт HDR: HDR10. Частота Wi-Fi, ГГц: 5. Технологія поліпшення динамічних сцен: Dynamic Noise Reduction. Технологія поліпшення динамічних сцен: Local Contrast Con. Технології трансляції: AirPlay. Кількість HDMI-портів: 4. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): wav. Технології поліпшення звучання: Dolby Audio. Розміри з підставкою, мм: 957 x 605 x 201. Роз'єми: аудіовиход mini jack. Клас енергоефективності: G. Технологія поліпшення динамічних сцен: МЕМС. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): VР8. Тип настінного кріплення: VESA 200x200. Технологія поліпшення динамічних сцен: HDR10. Наявність пульта ДК: так. Технології поліпшення звучання: eARC. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): OGG. Технологія поліпшення динамічних сцен: HLG. Стандарт HDR: HDR. Обсяг постійної пам'яті, ГБ: 16. Технологія поліпшення динамічних сцен: Multiple Viewing Mode. Комплектація: гвинти. Комплектація: посібник користувача. Upscaling (масштабування зображення): + (4K). Комплектація: ніжки. Кількість динаміків, Вт: 2 x 12. Технологія поліпшення динамічних сцен: Adaptive Luma Control. Версія HDMI: 2.1. Форма екрана: плоска. Способи управління: управління з допомогою смартфона. Сумарна потужність динаміків, Вт: 24. Технологія поліпшення динамічних сцен: UHD (4К) Upscaling. Комплектація: телевізор. Операційна система: Google TV. Способи управління: голосове керування. Додаткові характеристики: google assistant. Оснащення: підтримка HDR. Комплектація: гарантійний талон. Технології трансляції: DLNA. Комплектація: 2 x AAA батарейки. Технологія поліпшення динамічних сцен: ALLM. Відтворення мультимедійних файлів: за допомогою LAN (RJ45). Технологія поліпшення динамічних сцен: 3D Comb Filter. Відтворення мультимедійних файлів: за допомогою USB. Енергоспоживання, Вт/год: 100. Яскравість дисплея, кд/кв.м: 330. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): vob. Вага з підставкою, кг: 7.9. Акустична система: 2.0. Комунікації: Ethernet. Розміри без підставки, мм: 957 x 556 x 72. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): H.263. Комплектація: пульт ДК. Споживана потужність (робота/очікування), Вт: 100 / 0.5. Оснащення: variable refresh rate (VRR). Технологія поліпшення динамічних сцен: PC Mode. Роз'єми: 4 x HDMI 2.1. Технології поліпшення звучання: Dolby Digital. Додаткові характеристики: eARC. Вага без підставки, кг: 5.9.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRAVIS |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Google TV |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), Цифровой оптический аудиовыход, Ethernet , Компонентный вход, 4 x HDMI 2.1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 7.9 кг |
| Зображення | |
| Час відгуку | 8 мс |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MKV, MPEG4, MP3, JPEG, AVI |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 24 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | + (4K) |
| Акустична система | 2.0 |
| Вага без підставки, кг | 5.9 |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Відтворення мультимедійних файлів | за допомогою Bluetooth|за допомогою LAN (RJ45)|за допомогою USB|за допомогою Wi-Fi |
| Додаткові характеристики | Low Blue Light|MEMC|eARC|google assistant|google play store|блокування від дітей|вбудований браузер|таймер сну|телетекст |
| Енергоспоживання, Вт/год | 100 |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість динаміків | 2 x 12 |
| Колір рамки | Чорний |
| Комплектація | 2 x AAA батарейки, гарантійний талон, глвінті, кабель живлення, ніжки, посібник користувача, пульт ДК, телевізор |
| Контрастність хххх:1 | 1700: 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Наявність Smart TV | Да |
| Наявність пульта ДК | Да |
| Обсяг постійної пам'яті, ГБ | 16 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
| Обладнання | ALLM|Game Mode|variable refresh rate (VRR)|кріплення на стіну (VESA)|підтримка HDR |
| Підтримка телевізійних стандартів | Да |
| Споживана потужність | 100 / 0.5 |
| Процесор обробки зображення | ARM Cortex-A55 |
| Розміри без підставки, мм | 957 x 556 x 72 |
| Розміри з підставкою, мм | 957 x 605 x 201 |
| Способи керування | голосове керування, пульт ДК, управління з допомогою смартфона |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR|HDR10|HLG |
| Технологія поліпшення динамічних сцен | 3D Comb Filter|ALLM|Adaptive Luma Control|DI Film Mode|Dolby Vision|Dynamic Noise Reduction|Game Mode|HDR10|HLG|Local Contrast Con|MPEG Noise Reduction|Multiple Viewing Mode|PC Mode|UHD (4К) Upscaling|Ultra Wide Color Gamut|МЕМС |
| Технології поліпшення звучання | DBX-TV|Dolby Atmos|Dolby Audio|Dolby Digital|Dolby Digital Plus|Sound Surround|eARC |
| Технології трансляції | AirPlay|Chromecast|Chromecast|DLNA|Miracast |
| Тип настінного кріплення | VESA 200x200 |
| Кут огляду | 178° / 178 |
| Форма екрана | плоска |
| Частота Wi-Fi, ГГц | 5 |
| Частота розгортки панелі, Гц | 60 |
| Яскравість дисплея, кд/кв.м | 330 |
- Ціна: 11 869 ₴






