Телевізор Hisense 55E7Q PRO Black 55

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114667
26 679 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Hisense. Роз'єми: 1 x USB 2.0. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MP3. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): WMA. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): JPEG. Комунікації: Bluetooth. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T. Роз'єми: Ethernet (LAN). Роз'єми: 1 x USB 3.0. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): AVI. Комунікації: Wi-Fi. Тип матриці: QLED. Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Роз'єми: HDMI. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S. Покриття: антивідблискове. Колір: чорний. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Стан товару: Новий. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MKV. Роз'єми: 1 x цифровий аудіовихід (оптичний). Роз'єми: антенний вхід х 2. Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160. Співвідношення сторін: 16:9. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): GIF. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): FLAC. Наявність Smart TV: так. Колір рамки: чорний. Технології трансляції: Share to TV. Upscaling (масштабування зображення): AI 4K. Додаткові характеристики: 4K HDR з ефектом погружения. Додаткові характеристики: 144Hz Game Mode PRO. Додаткові характеристики: WiSA SoundsSend. Стандарт HDR: Dolby Vision. Стандарт HDR: HDR10. Стандарт HDR: HLG. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): PNG. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): TS. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MOV. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): аVС. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): webm. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MP4. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): BMP. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): aac. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): wav. Кути огляду, °: 178/178. Кількість динаміків, Вт: 2. Країна виробник: Китай. Кількість HDMI-портів: 4. Наявність пульта ДК: так. Контрастність: 3800: 1. Споживана потужність (робота/очікування), Вт: 130. Upscaling (масштабування зображення): AI 4K Upscaler. Технології трансляції: AirPlay 2. Технології трансляції: AirPlay 2. Технології трансляції: AirPlay. Технологія поліпшення динамічних сцен: МЕМС. Технологія поліпшення динамічних сцен: AI Smooth Motion. Комплектація: шнур живлення. Розміри без підставки, мм: 1234 x 717 x 80. Частота Wi-Fi, ГГц: 2.4. Діагональ, ": 55. Частота Wi-Fi, ГГц: 5. Призначення: для геймінгу. Технології поліпшення звучання: Dolby Atmos. Призначення: для вітальні. Технології поліпшення звучання: WiSA SoundsSend. Оснащення: AI Picture. Оснащення: ALLM. Оснащення: AMD FreeSync Premium. Розміри з підставкою, мм: 1234 x 768 x 274. Комплектація: батарейки. Операційна система: VIDAA U8.5. Роз'єми: роз'єм для навушників. Роз'єми: CI-слот. Роз'єми: композитний відеовхід. Стандарт HDR: HDR. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): WMV. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): mpeg. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): flv. Сумарна потужність динаміків, Вт: 20. Технології поліпшення звучання: DTS Virtual:X. Комплектація: ніжки. Комплектація: телевізор. Час реакції, мс: 6. Версія HDMI: 2.1. Вага без підставки, кг: 11.1. Призначення: для спальні. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): HEVC. Підсвічування: QLED. Стандарт HDR: HDR10+. Додаткові характеристики: eARC. Акустична система: 2.0. Серія: Hisense E7Q PRO. Тип настінного кріплення: VESA 200x400. Комплектація: документація. Комунікації: Ethernet. Клас енергоефективності: E. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): OPUS. Комплектація: пульт ДК. Оснащення: variable refresh rate (VRR). Частота оновлення екрану, Гц: 144. Аналоговий TV-тюнер: так. Способи управління: управління з допомогою смартфона. Способи управління: мультимедійний пульт. Форма екрана: плоска. Способи управління: голосове керування. Вага з підставкою, кг: 11.3.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), Цифровой оптический аудиовыход, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI 1.4, Ethernet , 1 x USB 2.0 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 11.3 кг |
| Зображення | |
| Час відгуку | 6 мс |
| Частота екрану | 144 Гц |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MKV, WMA, MP3, JPEG, AVI |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-C, DVB-T2, DVB-T, DVB-S2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | AI 4K|AI 4K Upscaler |
| Акустична система | 2.0 |
| Вага без підставки, кг | 11.1 |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Додаткові характеристики | 144Hz Game Mode PRO|4K HDR з ефектом погружения|WiSA SoundsSend|eARC |
| Клас енергоефективності | E |
| Колір рамки | Чорний |
| Комплектація | батарейки, документація, ніжки, пульт ДК, телевізор, шнур живлення |
| Контрастність хххх:1 | 3800: 1 |
| Наявність Smart TV | Да |
| Наявність пульта ДК | Да |
| Операційна система | VIDAA U8.5 |
| Обладнання | AI Picture|ALLM|AMD FreeSync Premium|variable refresh rate (VRR) |
| Підтримка телевізійних стандартів | Да |
| Призначення | для вітальні, для геймінгу, для спальні |
| Розміри без підставки, мм | 1234 x 717 x 80 |
| Розміри з підставкою, мм | 1234 x 768 x 274 |
| Серія | Hisense E7Q PRO |
| Способи керування | голосове керування, мультимедійний пульт, управління з допомогою смартфона |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR|HDR10|HDR10+|HLG |
| Технологія поліпшення динамічних сцен | AI Smooth Motion|МЕМС |
| Технології поліпшення звучання | DTS Virtual:X|Dolby Atmos|WiSA SoundsSend |
| Технології трансляції | AirPlay|AirPlay 2|AirPlay 2|Share to TV |
| Тип LED-підсвітки | QLED |
| Тип настінного кріплення | VESA 200x400 |
| Кут огляду | 178/178 |
| Форма екрана | плоска |
| Частота Wi-Fi, ГГц | 2.4, 5 |
- Ціна: 26 679 ₴
