Телевізор LG 43QNED80A3A Black 43

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114737
19 089 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: LG. Покриття: матове. Роз'єми: 2 x USB 2.0. Роз'єми: Ethernet (LAN). Роз'єми: 1 x антенний вхід rf. Комунікації: Wi-Fi 5 (802.11ac). Стан товару: Новий. Колір: чорний. Роз'єми: 1 x цифровий аудіовихід (оптичний). Підсвічування: Edge LED. Комунікації: Bluetooth 5.1. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Роз'єми: 1 x антенний вхід (супутниковий). Діапазони цифрового тюнера: DVB-T. Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160. Кількість динаміків, Вт: 2. Додаткові характеристики: AI Brightness Control. Додаткові характеристики: AI Picture Wizard. Додаткові характеристики: Sound Mode Share. Додаткові характеристики: підтримка Matter. Додаткові характеристики: HGiG. Стандарт HDR: HDR10. Стандарт HDR: HLG. Додаткові характеристики: Google Assistant. Додаткові характеристики: AI Voice ID. Додаткові характеристики: сумісний з Apple Home. Наявність Smart TV: так. Розміри без підставки, мм: 968 x 565 x 29.7. Підтримка Smart пульта ДК: так. Оснащення: кріплення на стіну (VESA). Призначення: для дитячої. Технології поліпшення звучання: Dolby AC-4. Тип матриці: QNED. Додаткові характеристики: Dynamic Tone Mapping. Додаткові характеристики: Amazon Alexa. Призначення: для вітальні. Версія HDMI: 2.0. Роз'єми: слот CI+. Рік випуску: 2025. Оснащення: variable refresh rate (VRR). Кількість HDMI-портів: 3. Країна виробник: Польща. Операційна система: WebOS 25. Колір рамки: чорний. Процесор обробки зображення: AI Processor 4K (a7 Gen 8). Технології поліпшення звучання: Dolby Digital. Діагональ, ": 43. Розміри з підставкою, мм: 968 x 633 x 257. Комунікації: Ethernet. Акустична система: 2.0. Клас енергоефективності: G. Роз'єми: 3 x HDMI 2.0. Споживана потужність (робота/очікування), Вт: 54. Вага без підставки, кг: 9.3. Upscaling (масштабування зображення): 4K Super Upscaling. Технології трансляції: Chromecast. Технології трансляції: AirPlay 2. Технології трансляції: AirPlay 2. Розширена колірна гама, %: DCI-P3 100. Оснащення: підтримка HDR. Тип настінного кріплення: VESA 200x200. Оснащення: підтримка Matter. Країна реєстрації бренду: Республіка Корея (Південна Корея). Сумарна потужність динаміків, Вт: 20. Технології трансляції: DLNA. Серія: 43QNED80A3A. Аналоговий TV-тюнер: так. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Вага з підставкою, кг: 9.7. Форма екрана: плоска. Способи управління: голосове керування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 54 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип телевізора | QNED |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | webOS |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), Цифровой оптический аудиовыход, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI 2.0, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Розміри | |
| Вага | 9.7 кг |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | 4K Super Upscaling |
| Акустична система | 2.0 |
| Вага без підставки, кг | 9.3 |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Додаткові характеристики | AI Brightness Control|AI Picture Wizard|AI Voice ID|Amazon Alexa|Dynamic Tone Mapping|Google Assistant|HGiG|Sound Mode Share|підтримка Matter|сумісний з Apple Home |
| Клас енергоефективності | G |
| Колір рамки | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Наявність Smart TV | Да |
| Обладнання | variable refresh rate (VRR)|кріплення на стіну (VESA)|підтримка HDR|підтримка Matter |
| Підтримка телевізійних стандартів | Да |
| Призначення | для вітальні, для дитячої |
| Процесор обробки зображення | AI Processor 4K (a7 Gen 8) |
| Підтримка Smart пульта ДК | Да |
| Розміри без підставки, мм | 968 x 565 x 29.7 |
| Розміри з підставкою, мм | 968 x 633 x 257 |
| Розширена колірна гама, % | DCI-P3 100 |
| Рік випуску | 2025 |
| Серія | 43QNED80A3A |
| Способи керування | голосове керування |
| Стандарт HDR | HDR10|HLG |
| Технології поліпшення звучання | Dolby AC-4|Dolby Digital |
| Технології трансляції | AirPlay 2|AirPlay 2|Chromecast|DLNA |
| Тип настінного кріплення | VESA 200x200 |
| Форма екрана | плоска |
- Ціна: 19 089 ₴



