Телевізор LG 50QNED80A3A Black 50

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114747
20 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: LG. Комунікації: Bluetooth. Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160. Роз'єми: Ethernet (LAN). Співвідношення сторін: 16:9. Підсвічування: Edge LED. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Комунікації: Wi-Fi. Стан товару: Новий. Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Колір: чорний. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Роз'єми: 1 x цифровий аудіовихід (оптичний). Роз'єми: антенний вхід х 2. Кількість HDMI-портів: 3. Частота розгортки панелі, Гц: 60. Розміри без підставки, мм: 1123 x 652 x 29.7. Наявність Smart TV: так. Вага без підставки, кг: 13.0. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Способи управління: пульт ДК Magic Remote. Додаткові характеристики: bluetooth surround. Додаткові характеристики: micro dimming (мікрозатемнення). Процесор обробки зображення: AI Processor 4K (a7 Gen 8). Технологія поліпшення динамічних сцен: Dynamic QNED Color. Додаткові характеристики: Chromecast. Версія HDMI: 2.0. Додаткові характеристики: двостороннє відтворення. Додаткові характеристики: технологія Clear Voice Pro. Додаткові характеристики: Sound Mode Share. Додаткові характеристики: інвертувати кольори. Додаткові характеристики: Dynamic Tone Mapping. Додаткові характеристики: WOW Orchestra. Додаткові характеристики: автоматичне калібрування. Кількість ядер процесора: 4. Колір рамки: чорний. Комплектація: кабель живлення. Підтримка Smart пульта ДК: так. Оснащення: AI Brightness Control. PIP (Картинка в картинці): Multi View. Вага з підставкою, кг: 13.4. Додаткові характеристики: AI Brightness Control. Діагональ, ": 50. Стандарт HDR: HDR10. Додаткові характеристики: ALLM. Додаткові характеристики: підтримка веб-камери. Технології трансляції: Chromecast. Відтворення мультимедійних файлів: за допомогою Wi-Fi. Технології поліпшення звучання: Clear Voice Pro. Додаткові характеристики: одночасний Аудіо вихід (на динаміки TB і оптичний вихід / Вихід для навушників). Додаткові характеристики: аудіо кодеки AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Див. посібник). Додаткові характеристики: HGiG. Додаткові характеристики: Multiple Viewing Mode. Додаткові характеристики: Google Home. Додаткові характеристики: напрямок динаміків Донизу. Додаткові характеристики: VRR (Змінна частота оновлення). Додаткові характеристики: відтінки сірого. Роз'єми: 2 х USB. Роз'єми: CI-слот. Технології трансляції: AirPlay 2. Оснащення: ALLM. Стандарт HDR: HLG. Тип матриці: QNED. Додаткові характеристики: керування зі смартфона (LG ThinQ). Оснащення: LG ThinQ AI. Додаткові характеристики: AI Voice ID. Додаткові характеристики: Simplink. Додаткові характеристики: сумісний з Apple Home. Кількість динаміків, Вт: 2. Додаткові характеристики: Dynamic Tone Mapping. Тип настінного кріплення: VESA 200x200. Рік випуску: 2025. Наявність пульта ДК: так. Додаткові характеристики: веб-браузер. Додаткові характеристики: сумісний з Apple Airplay2. Технології поліпшення звучання: AI Sound Pro. Операційна система: WebOS 25. Розміри з підставкою, мм: 1123 x 720 x 257. Сумарна потужність динаміків, Вт: 20. Додаткові характеристики: шІ Чатбот. Оснащення: режим "Оптимізація гри". Технології поліпшення звучання: bluetooth surround. Додаткові характеристики: Local Dimming. Додаткові характеристики: висока контрастність. Технології поліпшення звучання: WOW Orchestra. Країна реєстрації бренду: Республіка Корея (Південна Корея). Додаткові характеристики: режим кінорежисера. Upscaling (масштабування зображення): + (4K). Оснащення: Multi View. Способи управління: управління з допомогою смартфона. Комплектація: телевізор. Система кольоровості (підтримувані стандарти): Dynamic QNED Color. Способи управління: голосове керування. Оснащення: підтримка HDR. Технології трансляції: DLNA. Додаткові характеристики: інтелектуальне розпізнавання голосу. Додаткові характеристики: технологія LG Sound Sync. Додаткові характеристики: акустична настройка AI. Комплектація: інструкція. Споживана потужність (робота/очікування), Вт: менше 0.5. Додаткові характеристики: Home Hub. Додаткові характеристики: AI Sound Pro. Відтворення мультимедійних файлів: за допомогою USB. Відтворення мультимедійних файлів: за допомогою LAN (RJ45). Роз'єми: 3 x HDMI. Акустична система: 2.0. Оснащення: Filmmaker Mode. Додаткові характеристики: AI Технологія масштабування. Технології поліпшення звучання: LG Sound Sync. Комунікації: Ethernet. Оснащення: variable refresh rate (VRR). Комплектація: пульт ДК. Додаткові характеристики: eARC.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Тип телевізора | QNED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | webOS |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), Цифровой оптический аудиовыход, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Розміри | |
| Вага | 13.4 кг |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| PIP (Картинка в картинці) | Multi View |
| Upscaling (масштабування зображення) | + (4K) |
| Акустична система | 2.0 |
| Вага без підставки, кг | 13.0 |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Відтворення мультимедійних файлів | за допомогою LAN (RJ45)|за допомогою USB|за допомогою Wi-Fi |
| Колір рамки | Чорний |
| Комплектація | кабель живлення, пульт ДК, телевізор, інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Наявність Smart TV | Да |
| Наявність пульта ДК | Да |
| Обладнання | AI Brightness Control|ALLM|Filmmaker Mode|LG ThinQ AI|Multi View|variable refresh rate (VRR)|підтримка HDR|режим "Оптимізація гри" |
| Споживана потужність | менше 0.5 |
| Процесор обробки зображення | AI Processor 4K (a7 Gen 8) |
| Підтримка Smart пульта ДК | Да |
| Розміри без підставки, мм | 1123 x 652 x 29.7 |
| Розміри з підставкою, мм | 1123 x 720 x 257 |
| Рік випуску | 2025 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | Dynamic QNED Color |
| Способи керування | голосове керування, пульт ДК Magic Remote, управління з допомогою смартфона |
| Стандарт HDR | HDR10|HLG |
| Технологія поліпшення динамічних сцен | Dynamic QNED Color |
| Технології поліпшення звучання | AI Sound Pro|Clear Voice Pro|LG Sound Sync|WOW Orchestra|bluetooth surround |
| Технології трансляції | AirPlay 2|Chromecast|DLNA |
| Тип настінного кріплення | VESA 200x200 |
| Частота розгортки панелі, Гц | 60 |
- Ціна: 20 299 ₴


