Телевізор LG OLED55G51LW Black 55

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114807
69 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: LG. Комунікації: Wi-Fi 6 ( 802.11ax). Комунікації: Wi-Fi 6 ( 802.11ax). Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Співвідношення сторін: 16:9. Тип матриці: OLED. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T. Комунікації: Bluetooth 5.3. Покриття: антивідблискове. Роз'єми: HDMI. Стан товару: Новий. Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Роз'єми: 3 x USB 2.0. Роз'єми: 1 х Ethernet (lan). Діапазони цифрового тюнера: DVB-S. Роз'єми: 1 (оптичний). Колір: чорний. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Роз'єми: антенний вхід х 2. Серія: LG G5. Технології трансляції: Miracast. Upscaling (масштабування зображення): AI Super Upscaling. Технології поліпшення звучання: Dolby Atmos. Технології поліпшення звучання: Dolby AC-4. Комплектація: кабель живлення. Додаткові характеристики: HDR Expression Enhancer. Додаткові характеристики: AI Emotional Remastering. Додаткові характеристики: AI Object Remastering. Додаткові характеристики: AI Brightness Control. Додаткові характеристики: ClearMR 10000. Додаткові характеристики: AI Picture Wizard. Наявність Smart TV: так. Колір рамки: чорний. Споживана потужність (робота/очікування), Вт: 64 / 171 HDR /. Стандарт HDR: Dolby Vision. Додаткові характеристики: CEC. Додаткові характеристики: Brightness Booster Ultimate. Роз'єми: CI+ 1.4 x 1. Додаткові характеристики: 4K Expression Enhancer. Додаткові характеристики: OLED Dynamic Tone Mapping Pro. Оснащення: NVIDIA G-Sync. Аналоговий TV-тюнер: так. PIP (Картинка в картинці): так. Технології трансляції: Chromecast. Час реакції, мс: 0.1. Розміри без підставки, мм: 1222 x 703 x 27.2. Додаткові характеристики: HGiG. Діагональ, ": 55. Технології трансляції: AirPlay 2. Технології трансляції: AirPlay 2. Стандарт HDR: HLG. Додаткові характеристики: Google Assistant. Стандарт HDR: HDR10. Оснащення: ALLM. Технології поліпшення звучання: Clear Voice Pro. Кути огляду, °: 178/178. Технології поліпшення звучання: ai acoustic tuning. Вага без підставки, кг: 16.8. Додаткові характеристики: QFT. Додаткові характеристики: AI Voice ID. Кількість HDMI-портів: 4. Додаткові характеристики: QMS. Додаткові характеристики: G-Sync. Оснащення: AMD FreeSync Premium. Додаткові характеристики: Amazon Alexa. Наявність пульта ДК: так. Додаткові характеристики: ClearMR 10000. Додаткові характеристики: AI Sound Wizard. Розміри з підставкою, мм: 1222 x 742 x 263. Технології поліпшення звучання: AI Sound Pro. Операційна система: WebOS 25. Способи управління: багатофункціональний пульт (Magic Remote). Додаткові характеристики: OLED Motion. Кількість динаміків, Вт: 4. Процесор обробки зображення: AI Processor 4K (a11 Gen 2). Сумарна потужність динаміків, Вт: 60. Технології поліпшення звучання: WOW Orchestra. Тип настінного кріплення: VESA 300х200. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Додаткові характеристики: AI Picture Pro. Способи управління: управління з допомогою смартфона. Версія HDMI: 2.1. Форма екрана: плоска. Комплектація: телевізор. Способи управління: голосове керування. Додаткові характеристики: AI Magic Remote. Акустична система: 4.2. Комплектація: документація. Додаткові характеристики: eARC. Клас енергоефективності: E. Технології поліпшення звучання: LG Sound Sync. Вага з підставкою, кг: 22.1. Оснащення: variable refresh rate (VRR). Комплектація: пульт ДК. Технології поліпшення звучання: Dolby Digital.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Тип телевізора | OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | webOS |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), Цифровой оптический аудиовыход, 1 x HDMI 1.4, 3 х USB 2.0, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 22.1 кг |
| Зображення | |
| Час відгуку | 0.1 мс |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 4 |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| PIP (Картинка в картинці) | Да |
| Upscaling (масштабування зображення) | AI Super Upscaling |
| Акустична система | 4.2 |
| Вага без підставки, кг | 16.8 |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Клас енергоефективності | E |
| Колір рамки | Чорний |
| Комплектація | документація, кабель живлення, пульт ДК, телевізор |
| Наявність Smart TV | Да |
| Наявність пульта ДК | Да |
| Обладнання | ALLM|AMD FreeSync Premium|NVIDIA G-Sync|variable refresh rate (VRR) |
| Підтримка телевізійних стандартів | Да |
| Споживана потужність | 64 / 171 HDR / |
| Процесор обробки зображення | AI Processor 4K (a11 Gen 2) |
| Розміри без підставки, мм | 1222 x 703 x 27.2 |
| Розміри з підставкою, мм | 1222 x 742 x 263 |
| Серія | LG G5 |
| Способи керування | багатофункціональний пульт (Magic Remote), голосове керування, управління з допомогою смартфона |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR10|HLG |
| Технології поліпшення звучання | AI Sound Pro|Clear Voice Pro|Dolby AC-4|Dolby Atmos|Dolby Digital|LG Sound Sync|WOW Orchestra|ai acoustic tuning |
| Технології трансляції | AirPlay 2|AirPlay 2|Chromecast|Miracast |
| Тип настінного кріплення | VESA 300х200 |
| Кут огляду | 178/178 |
| Форма екрана | плоска |
- Ціна: 69 049 ₴






