Адаптер живлення для телефона Samsung 45W PD Compact Power Adapter (w/o cable) Black (EP-T4510NBE)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14115407
1 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Samsung. Технологія швидкого заряду: Galaxy Super Fast Charging. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Колір: чорний. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Вихідна напруга, В: 20. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Додатково: захист від перенапруги. Додатково: захист від перевантаження. Додатково: захист від короткого замикання. Тип: зарядний пристрій. Додатково: захист від перегріву. Вага, г: 115. Розмір, мм: 44x85x28. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 45. Сумісність: Samsung. Сумарна потужність, Вт: 45. Вихідна сила струму, А: 4. Живлення: мережа. Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 115 |
| Додатково | захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист від перегріву|захист від перенапруги |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Розмір, мм | 44x85x28 |
| Сумісність | Samsung, універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 1 389 ₴





