Адаптер живлення для телефона Samsung 65W Power Adapter Trio (w/o cable) Black (EP-T6530NBE)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14115427
1 929 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Samsung. Вихідна напруга, В: 9. Колір: чорний. Тип: адаптер живлення. Призначення: для смарт-годинника. Технологія швидкого заряду: Galaxy Super Fast Charging. Вихідна напруга, В: 5. Призначення: для гарнітури. Вихідна напруга, В: 15. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Інтерфейс підключення: 2 x USB Type-C. Стан товару: Новий. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Технологія швидкого заряду: Adaptive Fast Charging (AFC). Кількість USB роз'ємів, шт: 3. Призначення: для ноутбука. Вихідна напруга, В: 20. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 3. Додатково: захист від перевантаження. Вихідна сила струму, А: 3.25. Вихідна сила струму, А: 2.77. Вихідна сила струму, А: 2.25. Додатково: підтримка технології GaN. Додатково: захист від короткого замикання. Додатково: захист від перегріву. Вихідна сила струму, А: 1.67. Вихідна напруга, В: 5.0-11.0. Вихідна напруга, В: 5.0-5.9. Вихідна напруга, В: 5.0-20.0. Вага, г: 155. Розмір, мм: 52 x 30 x 108.3. Вихідна сила струму, А: 3. Сумарна потужність, Вт: 65. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 65. Вихідна сила струму, А: 2.8. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Вихідна сила струму, А: 3.5. Живлення: мережа. Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 155 |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В|захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист від перегріву|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 3 |
| Розмір, мм | 52 x 30 x 108.3 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 1 929 ₴


