Адаптер живлення для телефона Canyon charger HEXAGON 65 GaN 65W 2xPD 1xQC EU White

-32%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14115457
1 199 ₴
819 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Canyon. Вихідна напруга, В: 5. Технологія швидкого заряду: Galaxy Super Fast Charging. Призначення: для смарт-годинника. Вихідна напруга, В: 15. Вихідна напруга, В: 9. Інтерфейс підключення: 2 x USB Type-C. Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Колір: білий. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Кількість USB роз'ємів, шт: 3. Призначення: для ноутбука. Вихідна напруга, В: 20. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 3. Додатково: підтримка технології GaN. Матеріал корпусу: пластик. Вихідна сила струму, А: 3.25. Додатково: захист від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірної зарядки. Призначення: універсальне. Призначення: для геймпада. Тип: зарядний пристрій. Вага, г: 140. Вихідна сила струму, А: 3. Сумарна потужність, Вт: 65. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 65. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Розмір, мм: 96 x 46 x 41. Додатково: Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму). Живлення: мережа. Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 140 |
| Додатково | Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму)|вхідна напруга: 100-240 В|захист від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірної зарядки|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір, мм | 96 x 46 x 41 |
| Сумісність | універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 819 ₴




