Адаптер живлення для телефона Gembird TA-UC-1A12-01-BK

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116127
209 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Gembird. Призначення: для планшета. Призначення: для камери. Призначення: для телефона. Призначення: для гарнітури. Призначення: для смарт-годинника. Вихідна напруга, В: 5. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Колір: чорний. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Стан товару: Новий. Призначення: для рацій. Призначення: для фітнес-браслета. Призначення: для електронної книги. Додатково: ефективність понад 80%. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц, 0.3 А. Додатково: споживана потужність в режимі очікування: <0.1 Вт. Додатково: захист від перенапруги. Тип: зарядний пристрій. Додатково: захист від перевантаження. Призначення: для геймпада. Сумісність: універсальний. Додатково: захист від короткого замикання. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1. Сумарна потужність, Вт: 12. Живлення: мережа. Сумісність: Apple AirPods. Сумісність: Apple iPad. Сумісність: електронні книги. Сумісність: фітнес-браслети. Сумісність: для камери. Сумісність: Apple Watch. Сумісність: для геймпада. Сумісність: Apple iPhone. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 12. Технологія швидкого заряду: стандартна. Вихідна сила струму, А: 2.4. Вага, г: 90. Матеріал корпусу: пластик. Розмір, мм: 45 х 80 х 120.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 12 Вт |
| Призначення | Для планшета |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 90 |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц, 0.3 А|ефективність понад 80%|захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист від перенапруги|споживана потужність в режимі очікування: <0.1 Вт |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір, мм | 45 х 80 х 120 |
| Сумісність | Apple AirPods, Apple Watch, Apple iPad, Apple iPhone, для геймпаду, для камери, електронні книги, універсальний, фітнес-браслети |
| Технології швидкого заряджання | стандартна |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 209 ₴

