Безперебійний блок живлення Faraday Electronics 55W UPS Smart ASCH PL 24V під акумулятор 9-12А/г

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116297
999 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FARADAY Electronics |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.47 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 110-380|86-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 110х68х35 мм |
| Потужність, Вт | 55 |
| Робоча температура | від -25°C до +70°C |
| Тип | безперебійний блок живлення, імпульсний |
| Тип індикації | 3-ма світлодіодами |
- Ціна: 999 ₴





