Безперебійний блок живлення Faraday Electronics 85W UPS Smart ASCH ALU 24V під акумулятор 12-18А/г

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116307
1 509 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FARADAY Electronics |
| Вихідна напруга | 28.2 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 110-380|86-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 134х74х37 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Максимальний струм, А | 4 |
| Потужність, Вт | 85 |
| Робоча температура | -25°C до +70°C |
| Ступінь захисту IP | захист виходу і ланцюга АКБ |
| Тип | Промисловий, безперебійний блок живлення |
| Тип індикації | 3-ма світлодіодами |
- Ціна: 1 509 ₴


