Адаптер живлення для телефона XO L148 single USB-C 30W 3A Beige

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116347
279 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: XO. Вихідна напруга, В: 20. Колір: бежевий. Вихідна напруга, В: 12. Вихідна напруга, В: 5. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 15. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Стан товару: Новий. Призначення: для планшета. Призначення: для телефона. Технологія швидкого заряду: Power Delivery. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 30. Додатково: підтримка технології швидкої зарядки. Додатково: адаптер з USB-Type-C портами. Тип: зарядний пристрій. Додатково: максимальна вихідна потужність: 30 Вт. Живлення: мережа. Вихідна сила струму, А: 3. Сумарна потужність, Вт: 30. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Для планшета |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Жовтий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | адаптер з USB-Type-C портами|без Кабелю|максимальна вихідна потужність: 30 Вт|підтримка технології швидкої зарядки |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 279 ₴

