Адаптер живлення для телефона Axagon ACU-PQ20 Black QC3.0/AFC/FCP + PD type-C, 20W

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116437
649 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Axagon. Вихідна напруга, В: 5. Призначення: для смарт-годинника. Технологія швидкого заряду: Huawei Fast Charge (FCP). Технологія швидкого заряду: Quick Charge 4.0 +. Вихідна напруга, В: 9. Колір: чорний. Призначення: для гарнітури. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Технологія швидкого заряду: Samsung AFC. Призначення: для фотоапарата. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Сумісність: смартфони на Android. Сумарна потужність, Вт: 20. Матеріал корпусу: пластик. Вихідна сила струму, А: 1.67. Додатково: захист від перевантаження. Додатково: захист від перенапруги. Додатково: захист від короткого замикання. Тип: зарядний пристрій. Інтерфейс підключення: 1 x USB-A. Додатково: захист від перегріву. Вага, г: 55. Розмір, мм: 84 x 36 x 32. Сумісність: Apple Watch. Вихідна сила струму, А: 1.5. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Вихідна сила струму, А: 3. Вихідна сила струму, А: 2.22. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 20. Сумісність: Apple iPad. Додатково: вхідний діапазон: 100–240 В. Вихідна сила струму, А: 2. Сумісність: Apple AirPods. Додатково: Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму). Живлення: мережа. Технологія швидкого заряду: APPLE 2.4A. Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axagon |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 55 |
| Додатково | Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму)|вхідний діапазон: 100–240 В|захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист від перегріву|захист від перенапруги |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір, мм | 84 x 36 x 32 |
| Сумісність | Apple AirPods, Apple Watch, Apple iPad, смартфони на Android, універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 649 ₴


