Адаптер живлення для телефона Axagon ACU-PQ20W White QC3.0/AFC/FCP + PD type-C, 20W

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116447
649 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Axagon. Технологія швидкого заряду: Huawei Super Charge (SCP). Технологія швидкого заряду: Quick Charge 4.0 +. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 5. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Колір: білий. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Технологія швидкого заряду: Adaptive Fast Charging (AFC). Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Сумарна потужність, Вт: 20. Вихідна сила струму, А: 1.67. Сумісність: Google Pixel. Додатково: захист від надструму. Додатково: захист від перенапруги. Тип: зарядний пристрій. Вага, г: 55. Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик. Додатково: захист від перегріву. Додатково: захист від короткого замикання. Сумісність: iPhone 12–15. Розмір, мм: 84 x 36 x 32. Вихідна сила струму, А: 1.5. Сумісність: Xiaomi. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Призначення: для аксесуарів. Вихідна сила струму, А: 3. Вихідна сила струму, А: 2.22. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 20. Додатково: функція швидкого заряджання. Сумісність: Samsung. Вихідна сила струму, А: 2. Додатково: вхідна напруга: 100–240 В AC. Живлення: мережа. Технологія швидкого заряду: APPLE 2.4A. Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axagon |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 55 |
| Додатково | вхідна напруга: 100–240 В AC|захист від короткого замикання|захист від надструму|захист від перегріву|захист від перенапруги|функція швидкого заряджання |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Розмір, мм | 84 x 36 x 32 |
| Сумісність | Google Pixel, Samsung, Xiaomi, iPhone 12–15, універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 649 ₴


