Адаптер живлення для телефона Axagon ACU-PQ30W White QC3.0,4.0/AFC/FCP/PPS/Apple + PD type-C, 30W

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116467
819 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Axagon. Технологія швидкого заряду: Adaptive Fast Charging (AFC). Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Вихідна напруга, В: 20. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Стан товару: Новий. Призначення: для ноутбука. Призначення: для планшета. Призначення: для телефона. Призначення: для плеєра. Колір: білий. Вихідна напруга, В: 12. Вихідна напруга, В: 5. Вихідна напруга, В: 15. Вихідна напруга, В: 9. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Технологія швидкого заряду: Galaxy Super Fast Charging. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Технологія швидкого заряду: Huawei Super Charge (SCP). Технологія швидкого заряду: Quick Charge 4.0 +. Технологія швидкого заряду: APPLE 2.4A. Вихідна сила струму, А: 3. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Сумісність: універсальний. Додатково: Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму). Додатково: захист від надструму. Додатково: вхідна напруга: 100–240 В AC, 50/60 Гц. Додатково: захист від перенапруги. Тип: зарядний пристрій. Додатково: захист від перегріву. Додатково: захист від короткого замикання. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 30. Сумісність: iPhone 13–15. Сумісність: Samsung. Сумісність: Apple iPad. Сумісність: портативні ігрові консолі. Сумісність: Xiaomi. Сумісність: Google Pixel. Сумісність: для зовнішньої батареї. Живлення: мережа. Сумарна потужність, Вт: 30. Вага, г: 60. Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик. Розмір, мм: 84 x 36 x 32.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axagon |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Додатково | Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму)|вхідна напруга: 100–240 В AC, 50/60 Гц|захист від короткого замикання|захист від надструму|захист від перегріву|захист від перенапруги |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Розмір, мм | 84 x 36 x 32 |
| Сумісність | Apple iPad, Google Pixel, Samsung, Xiaomi, iPhone 13–15, для зовнішньої батареї, портативні ігрові консолі, універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 819 ₴


