Блок живлення Full Energy BG-2410

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116807
2 499 ₴
2 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемна колодка |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 225 х 195 х 82 мм |
| Додатково | 9 каналів|запобіжник PPTC для кожного каналу |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм, А | 10 |
| Матеріал корпусу | металевий корпус із замком |
| Особливості | 9 каналів навантаження, запобіжник (PTC), що самовідновлюється |
| Потужність, Вт | 120 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Тип | імпульсний |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 2 489 ₴
