Адаптер живлення для телефона ArmorStandart AR-T202WEU 20W GaN USB-C + USB-A White (ARM89531)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116817
349 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ArmorStandart. Вихідна напруга, В: 5. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Вихідна напруга, В: 9. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Технологія швидкого заряду: Power Delivery. Призначення: для планшета. Колір: білий. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Вихідна сила струму, А: 1.8. Призначення: універсальне. Вихідна сила струму, А: 1.67. Додатково: підтримка технології GaN. Сумарна потужність, Вт: 20. Тип: зарядний пристрій. Вихідна сила струму, А: 1.5. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Вихідна сила струму, А: 3. Вихідна сила струму, А: 2.22. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 20. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Вихідна сила струму, А: 2. Вихідна напруга, В: 5-11. Живлення: мережа. Додатково: Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму). Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArmorStandart |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму)|вхідна напруга: 100-240 В|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Сумісність | універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 349 ₴



