Блок живлення Full Energy BGM-121U

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116867
339 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 1.3 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 127-370|90-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 62.5 х 51 х 28 мм |
| Додатково | низьке споживання в режимі очікування: < 0.1 Вт|універсальний вхід змінного струму, повний діапазон |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм, А | 1.3 |
| Матеріал корпусу | метал перфорований |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 15 |
| Робоча температура | -20 ~ +70 °C |
| Тип | Блок живлення, для акумулятора, імпульсний |
- Ціна: 339 ₴
