Блок живлення Full Energy BGM-1220U

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116877
1 628 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 100-240 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 215 х 115 х 30 мм |
| Додатково | активне охолодження: +|універсальний вхід змінного струму, повний діапазон |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм, А | 20 |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перегрівання, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 240 |
| Робоча температура | від -25°C до +70°C |
| Тип | для промислової електроніки, імпульсний |
| Тип блока живлення | блок живлення |
- Ціна: 1 628 ₴

