Блок живлення Full Energy BGM-123U

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116907
497 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.213 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 100-240|90-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 110 х 78 х 36 мм |
| Додатково | витримувана напруга: 3000 В|надзвичайно низький струм витоку: <0.25 мА|пульсації та шум: <120 мВpp|рівень енергоефективності VI|універсальний вхід змінного струму, повний діапазон |
| Матеріал корпусу | метал перфорований |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 36 |
| Робоча температура | -20 ~ +60°C |
| Тип | Промисловий, імпульсний |
- Ціна: 497 ₴

