Блок живлення Full Energy BGM-153U

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116937
528 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 15 В |
| Вихідний струм, не більше | 3.4 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемна колодка |
| Вхідна напруга, В | 100-240 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 99 х 82 х 30 мм |
| Додатково | висока робоча температура до 70°C|універсальний вхід змінного струму, повний діапазон |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм, А | 3.4 |
| Матеріал корпусу | метал перфорований |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 51 |
| Робоча температура | -30 ~ +70°C |
| Тип | для різних електронних систем та пристроїв, імпульсний |
- Ціна: 528 ₴
