Блок живлення Full Energy BGM-2406U

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116967
339 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 0.625 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 127-370|90-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 62.5 х 51 х 28 мм |
| Додатково | низьке споживання в режимі очікування: < 0.1 Вт|універсальний вхід змінного струму, повний діапазон |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм, А | 0.625 |
| Матеріал корпусу | метал перфорований |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 15 |
| Робоча температура | -20 ~ +70 °C |
| Тип | Промисловий, імпульсний |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 339 ₴
