Зовнішній портативний акумулятор Gear SL10 10000mAh Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120277
479 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Gear. Колір: чорний. Матеріал корпусу: пластик. Тип акумулятора: Li-Pol. Особливості: індикатор рівня заряду. Стан товару: Новий. Порт зарядки Power bank'a: 1 x microUSB. Призначення: для смарт-годинників та браслетів. Призначення: для телефона. Призначення: для планшета. Тип: зовнішній акумулятор (power bank). Розмір, мм: 140 x 65 x 10. Країна виробник: китай. Потужність заряджання USB Type-A, Вт: 10.5. Функціональність: індикатор заряду. Вага, г: 220. Порт зарядки Power bank'a: USB Type-C. Вихідна напруга, В: 5. Підключення пристроїв: 1 x USB Type-C. Підключення пристроїв: 2 x USB Type-A. Параметри заряду: 5 В. Вихідна сила струму, А: 2.1. Ємність батареї, мАгод: 10000. Загальна потужність, Вт: 10.5. Вихідні значення заряду: USB Type C: 5V/2.1A. Захист: захист від перевантаження. Захист: захист від перезарядки. Захист: захист від надлишкової напруги на вході. Захист: захист від надлишкової напруги на виході. Захист: захист від перегріву. Захист: захист від короткого замикання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gear |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2100 мА |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність W | 10.5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні значення заряду | USB Type C: 5V/2.1A |
| Заряджання батареї | USB Type-C, От USB |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від надлишкової напруги на виході, захист від надлишкової напруги на вході, захист від перевантаження, захист від перегріву, захист від перезарядки |
| Потужність заряджання USB Type-A, Вт | 10.5 |
| Роз'єми | 1 x USB Type-C, 2 x USB Type-A, 5 В |
| Розмір, мм | 140 x 65 x 10 |
- Ціна: 479 ₴



