Адаптер живлення для телефона ColorWay GaN Mini 65W PD Port PPS USB-C White (CW-CHS049PD-WT)

-24%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120487
899 ₴
679 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ColorWay. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 5. Технологія швидкого заряду: Huawei Fast Charge (FCP). Вихідна напруга, В: 15. Призначення: для смарт-годинника. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Призначення: для планшета. Колір: білий. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Технологія швидкого заряду: Apple Fast Charge (AFC). Технологія швидкого заряду: Samsung AFC. Призначення: для ноутбука. Вихідна напруга, В: 20. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Сумісність: Apple. Сумісність: Huawei. Додатково: підтримка технології GaN. Додатково: захист від надструму. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1. Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик. Вихідна сила струму, А: 5. Додатково: захист від перенапруги. Додатково: захист від короткого замикання. Вихідна напруга, В: 3.3-11. Додатково: захист від перегріву. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 2.0/3.0/4.0+. Розмір, мм: 84x38x32. Вихідна сила струму, А: 3. Сумарна потужність, Вт: 65. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 65. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Сумісність: Samsung. Призначення: для електронної книги. Вага, г: 128. Тип: мережевий адаптер. Додатково: інтелектуальна мікросхема usb auto id. Сумісність: універсальний. Живлення: мережа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 128 |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В|захист від короткого замикання|захист від надструму|захист від перегріву|захист від перенапруги|підтримка технології GaN|інтелектуальна мікросхема usb auto id |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Розмір, мм | 84x38x32 |
| Сумісність | Apple, Huawei, Samsung, універсальний |
- Ціна: 679 ₴






