Адаптер живлення для телефона ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) White

-25%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120527
649 ₴
489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ColorWay. Технологія швидкого заряду: Huawei Super Charge (SCP). Призначення: для смарт-годинника. Вихідна напруга, В: 5. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 15. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 4.0 +. Технологія швидкого заряду: Huawei Fast Charge (FCP). Технологія швидкого заряду: Galaxy Super Fast Charging. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Колір: білий. Технологія швидкого заряду: Apple Fast Charge (AFC). Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Технологія швидкого заряду: Samsung AFC. Призначення: для ноутбука. Вихідна напруга, В: 20. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Вихідна напруга, В: 3.3-11. Додатково: захист від короткого замикання. Тип: зарядний пристрій. Додатково: захист від перегріву. Технологія швидкого заряду: BC1.2. Сумарна потужність, Вт: 35. Додатково: підтримка технології GaN. Додатково: захист від надструму. Додатково: захист від перенапруги. Технологія швидкого заряду: Xiaomi Turbo Charge. Вага, г: 57. Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 35. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Вихідна сила струму, А: 3. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Розмір, мм: 78 x 32 x 34. Додатково: інтелектуальна мікросхема usb auto id. Живлення: мережа. Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 35 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 57 |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В|захист від короткого замикання|захист від надструму|захист від перегріву|захист від перенапруги|підтримка технології GaN|інтелектуальна мікросхема usb auto id |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Розмір, мм | 78 x 32 x 34 |
| Сумісність | універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 489 ₴






