Адаптер живлення для телефона ColorWay GaN Mini 20W PD Port PPS USB-C White (CW-CHS059PD-WT)

-14%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120567
369 ₴
319 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ColorWay. Вихідна напруга, В: 9. Технологія швидкого заряду: Huawei Fast Charge (FCP). Технологія швидкого заряду: Quick Charge 4.0 +. Призначення: для смарт-годинника. Вихідна напруга, В: 5. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Колір: білий. Технологія швидкого заряду: Apple Fast Charge (AFC). Технологія швидкого заряду: Samsung AFC. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Сумарна потужність, Вт: 20. Додатково: підтримка технології GaN. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1. Вихідна сила струму, А: 1.8. Вихідна сила струму, А: 1.67. Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик. Додатково: високий рівень безпеки використання - захист від перенапруги. перевантаження. короткого за. Тип: зарядний пристрій. Вихідна напруга, В: 3.3-11. Вага, г: 48. Розмір, мм: 73 x 32 x 34. Призначення: для аксесуарів. Вихідна сила струму, А: 3. Вихідна сила струму, А: 2.22. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 20. Вихідна напруга, В: 3.3-5.9. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Живлення: мережа. Додатково: інтелектуальна мікросхема usb auto id. Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 48 |
| Додатково | високий рівень безпеки використання - захист від перенапруги. перевантаження. короткого за|вхідна напруга: 100-240 В|підтримка технології GaN|інтелектуальна мікросхема usb auto id |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Розмір, мм | 73 x 32 x 34 |
| Сумісність | універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 319 ₴






