Адаптер живлення для телефона ColorWay GaN Mini 20W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) White (CW-CHS062PD-WT)

-15%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120577
399 ₴
339 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ColorWay. Призначення: для гарнітури. Технологія швидкого заряду: Huawei Fast Charge (FCP). Технологія швидкого заряду: Quick Charge 4.0 +. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 5. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Призначення: для смарт-годинника. Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Колір: білий. Технологія швидкого заряду: Apple Fast Charge (AFC). Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Технологія швидкого заряду: Samsung AFC. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Додатково: захист від перевантаження. Сумарна потужність, Вт: 20. Вихідна сила струму, А: 1.67. Вихідна сила струму, А: 1.8. Вихідна напруга, В: 3.3-11. Додатково: підтримка технології GaN. Додатково: захист від перенапруги. Тип: зарядний пристрій. Додатково: захист від перегріву. Додатково: захист від короткого замикання. Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик. Вихідна сила струму, А: 1.5. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Вихідна сила струму, А: 3. Вага, г: 53. Вихідна сила струму, А: 2.22. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 20. Призначення: для портативної акустики. Живлення: від мережі (100-240 В). Розмір, мм: 78 x 32 x 34. Вихідна сила струму, А: 2. Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 53 |
| Додатково | захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист від перегріву|захист від перенапруги|підтримка технології GaN |
| Харчування | від мережі (100-240 В) |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Розмір, мм | 78 x 32 x 34 |
| Сумісність | універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 339 ₴






