Безперебійний блок живлення Faraday Electronics UPS 85W Smart ASCH MBB 12 В під акумулятор 12-18А/г

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120677
2 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FARADAY Electronics |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.73 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 110-380|86-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 310х200х80 мм |
| Колір | колір: білий |
| Максимальний струм, А | 6.5 |
| Потужність, Вт | 85 |
| Робоча температура | -25°C до +70°C |
| Тип | безперебійний блок живлення |
| Тип індикації | 3-ма світлодіодами |
- Ціна: 2 379 ₴




