Безперебійний блок живлення Faraday Electronics UPS 35W Smart ASCH PL (LFP)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120687
919 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FARADAY Electronics |
| Вихідний струм, не більше | 2.2 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемна колодка |
| Вхідна напруга, В | 110-380|86-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 101х59х29 мм |
| Колір | Червоний |
| Максимальний струм, А | 3 |
| Матеріал корпусу | пластиковий перфорований корпус |
| Особливості | захист від розряду та перезаряду акумулятора, із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перегрівання |
| Потужність, Вт | 35 |
| Робоча температура | -25°C до +70°C |
| Ступінь захисту IP | від високовольтних імпульсів, від перевантаження, захист від перезаряджання, короткого замикання |
| Тип | Побутовий, безперебійний блок живлення, резервний (Off-line), імпульсний |
| Тип індикації | 3-ма світлодіодами |
- Ціна: 919 ₴

