Блок безперебійного живлення Full Energy BBGR-1210 на 9 виходів під 19 стійку

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120747
3 608 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 190-240 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Вихідна напруга | 12-14 |
| Вихідний струм, не більш ніж | 10 А |
| Габарити | 440 х 225 х 67 мм |
| Додатково | 9 каналів|підтримка акумулятора: 1 х 17 А·год|підходить під стійку 19" |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Максимальний струм, А | 10 |
| Особливості | гаряча заміна акумулятора, забезпечує стабільну напругу для обладнання без перепадів, запуск блоку живлення без мережі 220В від АКБ, можливість під'єднання додаткових батарей, увімкнення/вимкнення звукового оповіщення |
| Потужність, Вт | 120 |
| Робоча температура | -20 ~ +45 °C |
| Ступінь захисту IP | від високовольтних імпульсів, від перевантаження, від переполюсовки, запобіжник самовідновлення (PTC), захист від перезаряджання, короткого замикання, із захистом від перегрівання |
| Тип | Побутовий, резервний (Off-line), розподілений блок живлення |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 3 608 ₴

