Блок безперебійного живлення з вбудованим реле Yli Electronic YP-902-12-3-B

-9%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120767
1 958 ₴
1 779 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 220-240 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 226 x 226 x 84 мм |
| Додатково | вбудоване реле (NO/NC)|підтримка підключення кнопки виходу|підтримувана батарея: 7-9 Аг (не входить у комплект) |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм, А | 3 |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Робоча температура | -10°C ~ +45°C |
| Тип | Промисловий, безперебійний блок живлення, трансформаторний блок живлення |
| Тип блока живлення | у боксі без замка |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 1 779 ₴




