Блок безперебійного живлення з вбудованим реле Yli Electronic YP-902-12-5-В

-10%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120777
2 596 ₴
2 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 220-240 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 226 x 226 x 84 мм |
| Додатково | підтримувана батарея: 7-9 Аг (не входить у комплект)|регульований час затримки реле: 0-30 сек |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм, А | 5 |
| Особливості | вбудоване реле (NO/NC), вбудований контролер, можливість керування дротовою кнопкою |
| Робоча температура | -10 ~ +45 °C |
| Ступінь захисту IP | від перенапруги, короткого замикання |
| Тип | Побутовий, безперебійний блок живлення, трансформаторний блок живлення |
| Тип блока живлення | у боксі без замка |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 2 339 ₴

