Блок живлення Faraday Electronics 12Wt RF з радіокеруванням

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120867
779 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FARADAY Electronics |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 110-380|86-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 80 х 44 х 29 мм |
| Колір | Червоний |
| Максимальний струм, А | 1 |
| Потужність, Вт | 12 |
| Робоча температура | від -25°C до +70°C |
| Тип | для систем безпеки, імпульсний |
| Тип індикації | звуку |
- Ціна: 779 ₴

