Блок живлення Full Energy BGM-518U

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120877
880 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм, не більше | 18 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемна колодка |
| Вхідна напруга, В | 127-370|90-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 129 х 97 х 30 мм |
| Додатково | висока робоча температура: до 70°C|універсальний вхід змінного струму, повний діапазон |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм, А | 15 A |
| Матеріал корпусу | метал перфорований |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 90 |
| Робоча температура | від -30°C до +70°C |
| Тип | Промисловий, імпульсний |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 880 ₴
