Блок живлення Full Energy BGP-1204UPCB

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120897
309 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 0.42 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.04 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | 2-контактний роз'єм |
| Вхідна напруга, В | 90-264 |
| Вхідний інтерфейс | 2-контактний роз'єм (L / N) |
| Габарити | 46 ? 25.5 ? 21.5 мм |
| Додатково | кКД: 75%|низьке споживання в режимі очікування: < 0.1 Вт|пусковий струм: холодний старт 40 А за 230В AC / 20 А за 115В AC|струм витоку: < 0.25 мА / 264В AC|ізоляція класу II |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм, А | 0.42 |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 5.04 |
| Робоча температура | від -30 до +70°C |
| Ступінь захисту IP | від перевантаження, від перенапруги, короткого замикання |
| Тип | Промисловий, Плата, імпульсний |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 309 ₴

