Блок живлення Full Energy BGP-1208UPCB

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120907
349 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 0.85 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.04 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | піни |
| Вхідна напруга, В | 90-264 |
| Вхідний інтерфейс | піни |
| Габарити | 46 ? 25.5 ? 21.5 мм |
| Додатково | низьке споживання в режимі очікування: < 0.1 Вт|ізоляція класу II |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм, А | 1 |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 10.2 |
| Робоча температура | -30 ~ +70°C |
| Тип | для систем автоматизації, Плата |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 349 ₴
