Блок живлення Full Energy BGP-125UST

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120927
924 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемна колодка |
| Вхідна напруга, В | 90-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 109 ? 52 ? 33.5 мм |
| Додатково | кКД: 87.5%|низьке споживання в режимі очікування: < 0.1 Вт|пусковий струм: холодний старт 40 А за 230В AC / 20 А за 115В AC|струм витоку: < 0.25 мА / 264В AC|ізоляція класу II |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм, А | 5 |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 60 |
| Робоча температура | -30 ~ +70°C |
| Ступінь захисту IP | від перевантаження, від перенапруги, короткого замикання |
| Тип | Промисловий, Блок живлення |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 924 ₴


