Блок живлення Full Energy BGP-127UST

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120937
1 540 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 6.7 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.219 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 100-240|90-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 109 ? 52 ? 33.5 мм |
| Додатково | кКД: 92%|низьке споживання в режимі очікування: < 0.1 Вт|пульсації та шум: <120 мВpp|пусковий струм: холодний старт 40 А за 230В AC / 20 А за 115В AC|струм витоку: < 0.25 мА / 264В AC|ізоляція класу II |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм, А | 6.7 |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 80.4 |
| Робоча температура | -30 до +80 °C |
| Ступінь захисту IP | від перевантаження, від перенапруги, короткого замикання |
| Тип | для промислової електроніки, імпульсний |
- Ціна: 1 540 ₴


