Блок живлення Full Energy BGP-152UPCB

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120947
528 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 15 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.085 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | піни |
| Вхідна напруга, В | 90-264 |
| Вхідний інтерфейс | піни |
| Габарити | 69.5 ? 39 ? 24 мм |
| Додатково | низьке споживання в режимі очікування: < 0.1 Вт|ізоляція класу II |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм, А | 2 |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 30 |
| Робоча температура | від -30 до +70°C |
| Ступінь захисту IP | від перевантаження, від перенапруги, короткого замикання |
| Тип | Промисловий, Плата |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 528 ₴

