Блок живлення Full Energy BGR-1210 на 9 виходів під 19 стійку

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120977
4 004 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемна колодка | клемник |
| Вхідна напруга, В | 190-240 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Вихідна напруга | 12-14 |
| Габарити | 440 х 225 х 67 мм |
| Додатково | вбудований запобіжник 5A/250VAC |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 9 |
| Максимальний струм, А | 10 |
| Особливості | для встановлення у стійку 19", запобіжник (PTC), що самовідновлюється |
| Робоча температура | -20 ~ +45 °C |
| Ступінь захисту IP | запобіжник самовідновлення (PTC) |
| Тип | розподілений блок живлення, імпульсний |
| Тип блока живлення | під 19" стійку |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 4 004 ₴


